-

Akce a topky

Teploty se snižují a s nimi i ceny zimních ponožek. Tak neváhej dlouho, neboť nebudou.

Detail (text se nezobrazuje)

Chraň se stylově. Roušky Fusakle jsou vyrobeny na Slovensku a sluší každému.

Detail (text se nezobrazuje)

Na horách nebo ve měste, nepřekvapí tě mrazivý vzduch, prach ani vítr.

Detail (text se nezobrazuje)

Na lidovou nožku

Test combined

Fusakle Lidové

Nezapomínáme na hezké věci, co jsme dali světu? My ne, a ukážeme to všem! Autentické výšivky z různých koutů našich zemí nyní najdeš v nové kolekci na svých oblíbených ponožkách.

Objevit Lidové

Fusakle Spolupráce

Test combined

Spolupracujeme s tvůrčími tvory!

Dáváme do pozornosti šikovné lidi, se kterými tvoříme pěkné ponožky na každou nohu. Lokální umělci, dobře známí ale i tací, kterých ještě neznáš, ale zaslouží si pozornost. Prozkoumej jich blíže, stojí to za to!

Objevit kolekci Spolupráce

Fusakle Pomáhají

Test combined

Fusakle nosí dobří lidé.

Záleží nám na světě kolem nás. I díky tobě můžeme podporovat a propagovat charitativní projekty českých a slovenských nadací, protože organizacím posíláme za každý prodaný pár z této kolekce finanční příspěvek.

Objevit kolekci Pomáhám

Objev Fusakle

test4

nové Prodejní místa

Detail (text se nezobrazuje)
test4

nové Blog

Detail (text se nezobrazuje)
test4

Zákazková výroba

Detail (text se nezobrazuje)

Vložením mé e-mailové adresy uděluji provozovateli, společnosti * ERIC sro *, se sídlem Družstevná 1539/11, 969 01 Banská Štiavnica, Slovenská Republika, IČO: 45 589 089 (dále jako "* provozovatel *"),
souhlas s využitím svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení a emailová adresa pro účely zasílání marketingových a reklamních sdělení provozovatele.

Beru na vědomí, že tento souhlas je dobrovolný, není podmínkou nákupu v e-shopu ani uzavření jiné smlouvy. Podrobnější informace o zpracování osobních údajů jsou zde: Zásady ochrany osobních údajů

Beru na vědomí, že udělený souhlas lze odvolat kdykoliv zasláním emailu na adresu info@fusakle.sk ve znění: "Odvolávám souhlas na zasílání newsletteru" s uvedením jména, příjmení a emailové adresy nebo dopisem se stejným textem zaslaným na adresu provozovatele.
Za odvolání souhlasu s příslušnými účinky se považuje i stisknutí tlačítka "unsubscribe" v kterémkoliv oznámení a odhlášení se z odběru novinek. Odvolání souhlasu nemá vliv na zákonnost zpracování osobních údajů před jeho odvoláním.