-
 

Fusblog

Vše
 • Prečo nakupovať lokálne
  08 Březen, 2023
  Prečo nakupovať lokálne

  „Len tvojím nákupom rozhoduješ, či podporíš vykorisťovanie ľudí v krajinách tretieho sveta alebo podporíš poctivý domáci brand“, odkazuje slovenská fashion značka Fusakle.


  Zažívame náročné časy a vzájomná podpora je dôležitejšia viac než kedykoľvek predtým. Kúpou výrobkov z domácej produkcie pomáhame udržať pracovné miesta, prispievame k rýchlejšiemu zotaveniu ekonomiky a šetríme životné prostredie znižovaním uhlíkovej stopy.

 • Športová novinka
  16 Únor, 2023
  Športová novinka

  Podkolienky a ponožky na všetky outdoorové aktivity

  Fusakle milujú zimu, preto sme vytvorili špeciálnu kolekciu - ŠPORTOVÉ ponožky a podkolienky pre všetky obľúbené zimné outdoorové aktivity. Tak hor sa na svah s nohami v teple.

 • Tip na darček pod stromček
  23 Listopad, 2022
  Tip na darček pod stromček

  Nechávaš si nákup darčekov na poslednú chvíľu? My ťa podržíme! Prečítaj si naše tipy na lokálne a originálne kúsky, ktoré potešia a zahrejú celú rodinu. Mysleli sme naozaj na každého člena rodiny, aby všetci mali Vianoce.

  Už len mesiac do Vianoc, s nami ale nemusíš stresovať. :) Pre inšpiráciu sme pre teba pripravili zoznam praktických kúskov, ktoré sa budú hodiť každému členovi tvojej partie. Pohodlné ponožky pre babku, termo legíny pre mamu, najkvalitnejšie vlnené ponožky pre otca a originálne tričko pre kolegu. Tak čo, ešte váhaš? Vyberaj, kým máme zásoby. :)

 • Fusakle + Jameson = Ta pravá spolupráce
  02 Listopad, 2020
  Fusakle + Jameson = Ta pravá spolupráce

  Že umí irská whiskey Jameson zahřát zevnitř? To je známá věc! Kdo by ale byl tušil, že spolu jednou spojíme síly a vytvoříme speciální dárkové balení? Několikaměsíční přípravy na podzimní kampaň konečně dozrávají a sklizeň naší spolupráce můžete ochutnat a navléct i Vy. Fusakle nyní naleznete připevněné k lahvi Jameson jako dárek! Od října ve vybraných prodejnách po celé České republice a až to půjde, doputují také do vybraných barů.

 • Fusakle oslavují pět let, oslavte to spolu s námi!
  17 Září, 2020
  Fusakle oslavují pět let, oslavte to spolu s námi!

  Ano, už je to pět let, co si na nohy navlékáme Fusakle. Nějak rychle to uběhlo, tak jsem se podíval na to, co se od našeho začátku událo.

 • Jak vlastně vznikly Fusakle?
  07 Duben, 2020
  Jak vlastně vznikly Fusakle?

  Byla to souhra různých okolností, ale hlavně to byla reakce na tehdejší situaci a náladu ve společnosti. Prvotní nápad nebylo vyrábět ponožky, ale pokusit se otevřít okolí mysl, odbourat strach a hlavně šířit radost. Ale „pojďme popořádku“.

 • Nevzdávejme se!
  07 Duben, 2020
  Nevzdávejme se!

  Jediný způsob, jak zdolat tuhle krizi, je pomoct si navzájem. Já chráním tebe, ty chráníš mě. Jednoduché heslo, které i dnes platí na 100%. A ukazuje, že opravdu víme, co je to sounáležitost.

 • Z čeho se to ty fusakle vyrábějí?
  09 Září, 2019
  Z čeho se to ty fusakle vyrábějí?

  Základním materiálem pro výrobu punčochového zboží je příze, která se vyrábí z textilních vláken. Rozlišujeme přírodní a syntetické materiály, z nichž každý se vyznačuje charakteristickými vlastnostmi.

 • Historie značky FUSAKLE
  08 Září, 2019
  Historie značky FUSAKLE

  Něco se tu musí stát, na tom našem Slovensku. Chceme znovu přinést lidem radost. Teda hlavně odvahu ke změně myšlení.

 • Proč najednou trička, čepice a tašky Fusakle?
  05 Prosinec, 2018
  Proč najednou trička, čepice a tašky Fusakle?

  Protože je tu tolik šikovných lidí, o kterých se tak málo ví a můžou být inspirací pro ostatní!