-
 

Fusblog

Vše
 • Fusakle + Jameson = Ta pravá spolupráce
  02 Listopad, 2020
  Fusakle + Jameson = Ta pravá spolupráce

  Že umí irská whiskey Jameson zahřát zevnitř? To je známá věc! Kdo by ale byl tušil, že spolu jednou spojíme síly a vytvoříme speciální dárkové balení? Několikaměsíční přípravy na podzimní kampaň konečně dozrávají a sklizeň naší spolupráce můžete ochutnat a navléct i Vy. Fusakle nyní naleznete připevněné k lahvi Jameson jako dárek! Od října ve vybraných prodejnách po celé České republice a až to půjde, doputují také do vybraných barů.

 • Fusakle oslavují pět let, oslavte to spolu s námi!
  17 Září, 2020
  Fusakle oslavují pět let, oslavte to spolu s námi!

  Ano, už je to pět let, co si na nohy navlékáme Fusakle. Nějak rychle to uběhlo, tak jsem se podíval na to, co se od našeho začátku událo.

 • Jak vlastně vznikly Fusakle?
  07 Duben, 2020
  Jak vlastně vznikly Fusakle?

  Byla to souhra různých okolností, ale hlavně to byla reakce na tehdejší situaci a náladu ve společnosti. Prvotní nápad nebylo vyrábět ponožky, ale pokusit se otevřít okolí mysl, odbourat strach a hlavně šířit radost. Ale „pojďme popořádku“.

 • Nevzdávejme se!
  07 Duben, 2020
  Nevzdávejme se!

  Jediný způsob, jak zdolat tuhle krizi, je pomoct si navzájem. Já chráním tebe, ty chráníš mě. Jednoduché heslo, které i dnes platí na 100%. A ukazuje, že opravdu víme, co je to sounáležitost.

 • Z čeho se to ty fusakle vyrábějí?
  09 Září, 2019
  Z čeho se to ty fusakle vyrábějí?

  Základním materiálem pro výrobu punčochového zboží je příze, která se vyrábí z textilních vláken. Rozlišujeme přírodní a syntetické materiály, z nichž každý se vyznačuje charakteristickými vlastnostmi.

 • Historie značky FUSAKLE
  08 Září, 2019
  Historie značky FUSAKLE

  Něco se tu musí stát, na tom našem Slovensku. Chceme znovu přinést lidem radost. Teda hlavně odvahu ke změně myšlení.

 • Proč najednou trička, čepice a tašky Fusakle?
  05 Prosinec, 2018
  Proč najednou trička, čepice a tašky Fusakle?

  Protože je tu tolik šikovných lidí, o kterých se tak málo ví a můžou být inspirací pro ostatní!

 • Sbal se a vypadni!
  17 Září, 2018
  Sbal se a vypadni!

  Trošku expresivně, ale to je v podstatě „message“, kterou dávám všem. Mladým, starým, „se závazky“, svobodným, … Pokud opravdu nemáš zásadní překážku v cestování, neseď na zadku a jdi se podívat za humna.

 • Proč jsme udělali speciální kolekci k 100. výročí vzniku ČSR?
  17 Září, 2018
  Proč jsme udělali speciální kolekci k 100. výročí vzniku ČSR?

  To, že mluvíme česky a slovensky, je pro nás také samozřejmé. I to, že studujeme na českých a slovenských školách. I Česká republika a Slovensko jako státy se svými hranicemi nám přijde jako úplně normální. Přirozeně se považujeme za Čechy a Slováky.

 • Proč se Fusakle mění?
  17 Září, 2018
  Proč se Fusakle mění?

  I díky tobě se povedlo projekt „Fusakle“ zrealizovat. Už čtyři roky spolu šíříme radost a snažíme se z našeho okolí udělat lepší místo pro život.