Akce Tričko + ponožky ZDARMA → Použi kód LADINAMTO
02  lis, 2020
Fusakle + Jameson = Ta pravá spolupráce

Že umí irská whiskey Jameson zahřát zevnitř? To je známá věc! Kdo by ale byl tušil, že spolu jednou spojíme síly a vytvoříme speciální dárkové balení? Několikaměsíční přípravy na podzimní kampaň konečně dozrávají a sklizeň naší spolupráce můžete ochutnat a navléct i Vy. Fusakle nyní naleznete připevněné k lahvi Jameson jako dárek! Od října ve vybraných prodejnách po celé České republice a až to půjde, doputují také do vybraných barů.

17  zář, 2020
Fusakle oslavují pět let, oslavte to spolu s námi!

Ano, už je to pět let, co si na nohy navlékáme Fusakle. Nějak rychle to uběhlo, tak jsem se podíval na to, co se od našeho začátku událo.

07  dub, 2020
Jak vlastně vznikly Fusakle?

Byla to souhra různých okolností, ale hlavně to byla reakce na tehdejší situaci a náladu ve společnosti. Prvotní nápad nebylo vyrábět ponožky, ale pokusit se otevřít okolí mysl, odbourat strach a hlavně šířit radost. Ale „pojďme popořádku“.

07  dub, 2020
Nevzdávejme se!

Jediný způsob, jak zdolat tuhle krizi, je pomoct si navzájem. Já chráním tebe, ty chráníš mě. Jednoduché heslo, které i dnes platí na 100%. A ukazuje, že opravdu víme, co je to sounáležitost.

09  zář, 2019
Z čeho se to ty fusakle vyrábějí?

Základním materiálem pro výrobu punčochového zboží je příze, která se vyrábí z textilních vláken. Rozlišujeme přírodní a syntetické materiály, z nichž každý se vyznačuje charakteristickými vlastnostmi.

08  zář, 2019
Historie značky FUSAKLE

Něco se tu musí stát, na tom našem Slovensku. Chceme znovu přinést lidem radost. Teda hlavně odvahu ke změně myšlení.

05  pro, 2018
Proč najednou trička, čepice a tašky Fusakle?

Protože je tu tolik šikovných lidí, o kterých se tak málo ví a můžou být inspirací pro ostatní!

17  zář, 2018
Sbal se a vypadni!

Trošku expresivně, ale to je v podstatě „message“, kterou dávám všem. Mladým, starým, „se závazky“, svobodným, … Pokud opravdu nemáš zásadní překážku v cestování, neseď na zadku a jdi se podívat za humna.

17  zář, 2018
Proč jsme udělali speciální kolekci k 100. výročí vzniku ČSR?

To, že mluvíme česky a slovensky, je pro nás také samozřejmé. I to, že studujeme na českých a slovenských školách. I Česká republika a Slovensko jako státy se svými hranicemi nám přijde jako úplně normální. Přirozeně se považujeme za Čechy a Slováky.

17  zář, 2018
Proč se Fusakle mění?

I díky tobě se povedlo projekt „Fusakle“ zrealizovat. Už čtyři roky spolu šíříme radost a snažíme se z našeho okolí udělat lepší místo pro život.