Akce Tričko + ponožky ZDARMA. → Použi kód LADINAMTO

Slovenští autoři - SOZA

1 položek

Obuj si ponožky s textem významných slovenských autorů. Tato kolekce vznikla ve spolupráci se Slovenským ochranným svazem autorských práv k hudebním dílům (SOZA). SOZA je tu už sto let a sto let chrání slovenské autory a jejich tvorbu. Při příležitosti jejich výročí byla vytvořená kolekce Slovenských autorů, jejichž cílem je vzdát hold významným slovenským skladatelům.

V roku 2022 si SOZA připomíná přesně sto let od jejího založení.SOZA vznikla 2. října 1922, patří k nejstarším kulturním organizacím na Slovensku a během svého stoletého působení stála při formování slovenské hudební kultury. Dnes funguje jako občanské sdružení a zastupuje víc jak 3 100 domácích autorů, mezi které patří významní slovenští umělci jako Vladimír Godár, Kamil Peteraj, Daniel Hevier, Peter Lipa, Pavol Hammel, Katarzia a mnozí další.

Při této príležitosti se SOZA spojila s renomovanou firmou FUSAKLE, aby vzdala poctu slovenským skladatelům, jejichž tvorbu chrání. Ve spolupráci s FUSAKLEMI byli vytvořeny čtyři unikátní vizuály ponožek s odkazem na nejznámější slovenské písně. Slovenská písňová tvorba oplývá mnohými poklady a vybrat čtyři texty opravdu nebylo jednoduché. Nakonec se do nejužšího výběru dostali tyto čtyři písně.

Koupí Fusaklí z Kolekce Slovenských autorů podpoříte K Centrum, poradensko-konzultační centrum, které se věnuje podpoře a poradenství rodinám s dětmi se speciálními potřebami. www.kcentrum.sk

Ponožky Kráľovná bielych tenisiek Ponožky Kráľovná bielych tenisiek
Skladem 1ksFusakle

S (36-40)M (41-45)