Akce Tričko + ponožky ZDARMA → Použi kód LADINAMTO
Zakázková výroba

Zakázková výroba

Fusakle jsou známé svou kvalitou, lokální výrobou a tím, že rozdávají radost.

Přesně takový může být i váš merch anebo reklamní textil ve vlastním dizajnu.

Pro koho vyrábíme?

Proč zakázková výroba textilu od Fusakle?

Co vyrábíme?

Ponožky

Ponožky na míru vyrábíme v množství už od 100 párů až po mnohatisícové zakázky. Ponožky ve vlastním dizajnu jsou vhodné jako vzpomínkový dárek pro vaše firemní klienty, zamestnance, obchodní partnery a zákazníky. Jsou také vhodným dárkem do spotřebitelských soutěží anebo pokud chcete oslavit výročí ve vaší společnosti.

Darčekové balenie

V případě zájmu vám ponožky zabalíme do originálních dárkových balení s vašim logem nebo v souladu s vaší corporate identity.

Čepice, šály a rukavice

Čepice ve vlastním dizajnu je praktický a zároveň viditelný nosič vaší značky nebo poselstva, nebo dárek, který zahřeje a potěší. Společně vybereme vhodné složení podle účelu (bavlna/akryl/vlna), střih a dizajn, ať už s bambulkou nebo bez. Vyrábíme je od dětských velikostí až po dospělé. Velikost šaly umíme přizpůsobit vašim požadavkům.

Multifunkční šátky a čelenky

Multifunkční šátek či čelenka ve vlastním dizajnu jsou skvěle viditelné reklamní nosiče, které jsou využitelné na různé způsoby a stanou se tak praktickým předmětem na každý den. Vaše logo/poselství se tak stane součástí života vašich zákazníků. Šátek se dá nosit jako nákrčník, čelenka, čepice nebo ochrana tváře. Uvítají ji nejen sportovci a horské typy, hodí se i na běžné nošení do města.

Napíšte nám...

Máme dlhouholeté zkušenosti s výrobou ponožek na zakázku a produktů na míru. Doteď jsme spolupracovali se stovkami firem a zákazníků, což svědčí o kvalitě naší práce. Co nás nejvíc teší, je velké množství zákazníků, kteří se k nám vracejí. Naše spolupráce jsou dlouhodobé ( např. Lidl, O2, Martinus, Pohoda a jiné...). Děkujeme!

Vždy se snažíme vyjít zákazníkům vstříc, přinášíme řešení, pomůžeme vám s dizajnem, materiálovým složením nebo je komplet navrhneme.

Kontaktujte nás na obchodak@fusakle.sk nebo zavolejte na 0918 743 531 a vytvoříme spolu něco pěkné…

Naši spokojní zákazníci

> > > zakázkový katalóg na stáhnutí